İzaandLeyla Kim?


İza ve Leyla benim esin kaynaklarım ve ayrıca sayfamıza hoşgeldiniz. Sizlere buradan çoğunluk ile çocukların yaşadıkları ortamları nasıl daha da güzelleştirebiliriz düşüncesiyle yeni fikirler vermeye çalışacağım. Umarım sizde beğenir ve kendi evinizde ufak ufak denemelere başlarsınız.
Sizi bilemem ama benim Sosyal medya ve internet sayesinde benim esin kaynağım pinterest dünyamız zenginleşti. Artık oturduğumuz yerden ister isek eğer Angelina Jolie nin çocuğunun ayakkabısının markasını, Einstein ın eşini aldattığı kadının ismini bir iki tık ile öğrenebiliyoruz. Elbette merak ettiğimiz konular bunlarsa.
Ben kızlar doğduğunda onlara sıfır odalar hazırlamadım. Leyla ve İzabella nın ilk beşikleri erkek kardeşimindi. Beşik sanırım Leyla için çıkarttığımızda 30 senelik vardı.
Daha önce de dediğim gibi pinterest benim için evimi döşemede bir içmimarın görevini üstlendi. Çoğu fikrin anafikri oradan çıktı. Elbette ki uzun senelerdir desen işi ve renkler ile çalışıyor olmamında göz zevkimi geliştirdiğini düşünüyorum. Sağlık ve sevgiyle kalın.